Hakkımızda

Hakkımızda

Sihirlibalkon olarak uygun fiyata, aynı gün stoktan çıkış yaparak yüksek hizmet kalitesiyle size unutamayacağınız bir parti ve doğum günü geçirmeyi hayal ederek bu yola çıktık. En çok sevilen karakterlerin lisanslı parti ürünlerinden, kullan at malzemelere, en neşeli doğum günü süslerinden birbirinden farklı balonlara kadar tüm ürünleri sitemizden rahatlıkla bulabilirsiniz. 

Aynı Gün Kargo

Saat 16.00'ya kadar olan siparişlerinizi aynı gün kargoya veriyoruz. 150 TL ve üzeri olan kargolarınızda ise kargo bedeli ödemiyorsunuz. Kargonuzu size gönderdiğimiz takip kodu ile anlık olarak takip edebilirsiniz.

Sürpriz Hediyeler ve Kampanyalar

Sihirlibalkon olarak siz değerli müşterilerimiz için gerek alışverişlerinde gerekse site üzerinde yaptığımız kampanyaları ve sürprizleri takip edebilirsiniz. Tüm kampanya ve fırsatlardan haberdar olmak için ise sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

sihirlibalkon.com,  bilgilerinizin güvenliği için SSL teknolojisi kullanmaktadır. Kredi kart bilgileriniz, sadece sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanına kaydedilmaez Adres çubuğunu yanında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının ve sihirlibalkon.com'da güvenle alışveriş yapabileceğinizin göstergesidir.

Sihirlibalkon Marka Tescil Belgesi

Sihirlibalkon olarak markamızın tescil ettirmiş bulunmaktayız.

i